niedziela, 1 czerwca 2014

No to cześć !

Cześć ! Jestem Jula . Mam 9 niedługo 10 lat . Lubie książki o Detektywach , Laseggo i Mai . Właśnie dziś Rodzice zamówili mi ''Pamiętnik Detektywa'' i .... ''Złotą Księge'' . Na dzień dziecka , i z tej okazji życze wam Miłego dnia dziecka . A i mam pytanie . Czy ktoś czyta teraz jakąś książkę Laseggo i Mai . Ja czytam-
A teraz właśnie , mam dla was coś ciekawego . Poszukałam troszkę w internecie . I znalazłam takie obrazki-
                                                                            

A teraz Napisze wam jak dostane te książki . Bo tata i mama zamówili mi to przez Allegro . I to chyba koniec . To pa .

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz