Hej pisze znowu 2 posta w tym dniu . Ponieważ , Byłam w bilbiotece i wyporzyczyłam -
I teraz właśnie jak babcia była w pracy , przeczytałam 3 roździały i już mi się podoba :) I właśnie zobaczyłam gdy czytałam tak jakoś 2 tygodnie temu na końcu książki -
Zobaczyłam że jest napisane - A już niebawem ...Tajemnica wyścigu . Hmm ...widziałam okładke ale jeszcze nie ma jej w naszej bilbiotece . Ale ciekawe kiedy będzie . A teraz pa !


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz